Само двама водачи засечени пияни
Само двама водачи засечени пияни / netinfo
Двама пияни младежи засякоха за изминалото денонощие пътните полицаи във врачанско.

Тази нощ, в 2,40 ч., на пл.”Христо Ботев” във Враца е спрян за проверка 18 годишният Н.К. със „Сузуки Витара”. Алкотестът му е показал 1,33 промила алкохол в издишания въздух. Младежът има стаж зад волана едва 3 седмици.

В оряховското село Войводово вчера следобед е засечен неправоспособен водач - Г.Х., на 24 години, от с.Бутан. Освен, че нямал книжка, той управлявал „ВАЗ 2101” след употреба на алкохол – 1,75 промила.