С 10 хиляди лева изгоря поредна жертва на телефонна измама
С 10 хиляди лева изгоря поредна жертва на телефонна измама / netinfo
Продължават телефонните измами. Поредната жертва е 57-годишна жена от Монтана, която предала 10 хил. лв. на неизвестен мъж в близост до Авгората в Бяла Слатина. Жената получила обаждания на домашния и мобилни си телефон с обяснение, че племенника й е задържан в София и трябват пари за освобождаването му.

Според потърпевшата мъжът взел парите бил мургав, около 25-30 годишен, спортно облечен.