Проект за по-ефективна администрация и НПО
Проект за по-ефективна администрация и НПО / netinfo

Приключи изпълнението на проект "Партньорска мрежа за евро-диалог и сътрудничество", изпълняван от клуб УРГО в партньорство с Неправителствена организация "Мизия 2004" и Асоциация на НПО - Лом. Проектът се финансира по Оперативна програма Административен капацитет.

"Основната цел бе повишаване на капацитета на структурите на гражданските организации и администрацията за изграждане на ефективни партньорство за местно развитие  в Северозападна България", обясни ръководителя на проекта Лучия Илиева. По време на проекта са създадени шест местни консултантски групи от обучени експерти, които да подпомагат местното развитие, работата в мрежа и подаването на актуална информация  към структурите на гражданското общество.