Пияни шофьори в Монтана
Пияни шофьори в Монтана / netinfo

Областната дирекция на МВР в Монтана съобщава за трима шофьори, извършили сериозни нарушения през изминалото денонощие. Водач на мотопед "Симсон" е заловен да кара без книжка и след употребата на алкохол в село Вирове, община Монтана. Друг шофьор, на 19 години, е катастрофирал със "Сеат Толедо" в камъни до пътя за спортно-атрактивен комплекс "Аугуста" в Монтана. Той също е карал след употреба на алкохол. Стойностите, който са отчели дрегерите при проверката на двамата водачи ги превръщат в извършители на криминални престъпления.

Третият нарушител е представил на проверяващите го полицаи фалшиво свидетелство за управление на МПС. 22-годишния водач от Вършец е управлявал лек автомобил "ВАЗ-2106", който не е бил негов.