Лек автомобил „БМВ 525" се блъсна в крайпътна мантинела край язовир "Дъбника" снощи около 21:15 часа. Колата е управлявана от 20-годишен водач от Враца. Той е шофирал с несъобразена скорост и след употреба на алкохол. Още един пиян шофьор катастрофира снощи.
Той е блъснал управлявания от него "Фиат Типо" в тротоара. Инцидентът е станал във врачанския квартал Кулата. Пробата за алкохол на водача е отчела 2.57 промила.
През изминалото денонощие полицията в област Враца е установила още четирима водачи, които карат след употреба на алкохол.