Педагози от Враца посетиха Скопие
Педагози от Враца посетиха Скопие / netinfo

Педагози от врачанската детска градина „Звездица” посетиха Македония за 3 март. Посещението е по покана на посланика на България в Република Македония Михо Михов. В чест на националния празник на Република България се организира традиционен прием в гр. Скопие. Преди няколко години българският посланик стана кръстник на детската градина. Групата беше посрещната от колегите си от побратимената Обществена детска градина „Орце Николов”, община Карпош.