Пореден автомобил изчезна от Враца. Сигнал в РПУ е подал собственикът на „Фолксваген Голф" - на 38 години, с инициали П.Й. Според показанията му, колата е била паркирана за час и 15 минути пред къщата му в областния град.
За последната седмица това е 7 случай на противозаконно отнет автомобил. Две от колите вече са намерени.