Отново пияни шофьори в северозапада
Отново пияни шофьори в северозапада / netinfo

44-годишен шофьор от Берковица е бил хванат от полицията да кара с 3.50 промила алкохол в кръвта. Той е спрян за проверка тази нощ в 2:00 часа. Още четирима водачи са карали пияни през миналата нощ, съобщават от Областната дирекция на МВР във Враца.