Отново откраднаха камери за наблюдение
Отново откраднаха камери за наблюдение / netinfo
За втора поредна нощ във Враца се извършва кражба на камери за наблюдение, съобщиха от ОДП Враца. Този път са демонтирани две камери, намиращи се на фасадата на сграда на ул. ”Петропавловска” № 32. Щетата е на на стойност около 400 лв.