Отново горяха коли във врачанско и монтанско
Отново горяха коли във врачанско и монтанско / netinfo

Лек автомобил “Алфа-Ромео” /нов внос/ без регистрационни табели е изгорял напълно след пожар малко след полунощ. Пожарът е възникнал в частен автосервиз в с. Ребърково.

Огънят е засегнал и паркираните в съседство “Алфа-ромео”, на който е изгоряла предната броня, фар и странично огледало и ”Ауди” с изгорели странични лайсни. Пожарът е потушен от служители на пожарната в Мездра.

За изгоряла “Шкода Фелиция” съобщават от ОДП - Монтана. Колата е управлявана от 65-годишния С.Т., кмет на село Расово. Пожарът е възникнал около 4.00 часа на 26 януари, вследствие на който е изгорял лекия автомобил, собственост на община Медковец. Стойността на щетите е около 2 000 лв.