Откраднаха два автомобила за един ден във Враца
Откраднаха два автомобила за един ден във Враца / netinfo

"Пежо 607" и таксиметров автомобил "Сузуки" са били откраднати през изминалото денонощие във Враца, съобщават от ОД МВР. И двете коли са били паркирани пред домовете на собствениците им. За същото време в града са били счупени и предните панорамни стъкла на лек автомобил "ФИАТ" и камион "ЗИЛ". В Козлодуй пък неизвестен извършител е срязал четирите гуми и е счупил две стъкла на "Фолксваген Джета".