Оркестърът на МВР зарадва врачани
Оркестърът на МВР зарадва врачани / netinfo

Представителният духов оркестър на МВР изнесе концерт във Враца вчера. Поводът за гостуването им в града е 130-годишнината от МВР. Оркестърът е на турне в страната, а най-голямата им проява е на 27 юни в София, каза за Дарик диригентът Александър Иванов. Разнообразната им програма привлече многобройна публика на импровизираната сцена пред читалище „Развитие".