Охранители пострадаха след побой
Охранители пострадаха след побой / netinfo

Двама охранители от нощен клуб Хемус бар Бирхале във Враца са се сбили с клиент на заведението, след възникнал скандал между тях. Вчера малко преди 5 часа сутринта от паник бутон е получен сигнал в полицията за инцидента. Пристигналият на място патрул е установил, че 28-годишният клиент е нанесъл побой на двамата охранители. Единият от тях е настанен в хирургичното отделение на врачанската болница, под наблюдение със спукано тъпанче на ухото. Другият е с три избити зъба, но е освободен, след като е прегледан в спешния център. Полицията продължава да работи по случая.