Министърът на вътрешните работи Михаил Миков връчи днес на служители от ОДП Враца ключове от 10 нови автомобила и 2 мотора. 5 автомобила “Опел Астра” и 3 “Лада Нива” ще бъдат ползвани от патрулиращите полицаи от РПУ Враца, 3 “Шкода Октавия” са за част от ръководството, моторите са предназначени за магистрална полиция, а един бус е за разследващите полицаи.
Съвсем скоро време се очаква да пристигне и нов бус, оборудван като лаборатория за криминалистите.
"Това не е подарък, обясни министър миков, това е приносът на държавата и обществото за по-доброто изпълнения на служебните задължения на работещите в МВР".