Община Враца се разплаща с членовете на СИК
Община Враца се разплаща с членовете на СИК / netinfo

От сряда в продължение на пет дни Община Враца ще изплаща възнагражденията на членовете на секционните комисии. За работата си при провеждането на изборите за народно събрание председателите на комисии ще получат по 37 лв., заместник-председателите и секретарите по 35 лв., а членовете по 32 лв. Плащането ще става по предварително оповестен график.
График за изплащане възнагражденията на членовете на СИК в община Враца:
08.07.2009

  • за членовете на секционните комисии от №1 до №22

09.07.2009

  • за членовете на секционните комисии от №23 до №44

10.07.2009

  • за членовете на секционните комисии от №45 до №66

13.07.2009

  • за членовете на секционните комисии от №67 до №88

14.07.2009

  • за членовете на секционните комисии от №89 до №110

Възнагражденията се изплащат на касата на Община Враца от 09.00 до 12.00 и от 13.00 до 16.00 ч.