От сряда в продължение на пет дни Община Враца ще изплаща възнагражденията на членовете на секционните комисии. За работата си при провеждането на изборите за народно събрание председателите на комисии ще получат по 37 лв., заместник-председателите и секретарите по 35 лв., а членовете по 32 лв. Плащането ще става по предварително оповестен график.
График за изплащане възнагражденията на членовете на СИК в община Враца:
08.07.2009
- за членовете на секционните комисии от №1 до №22
09.07.2009
- за членовете на секционните комисии от №23 до №44
10.07.2009
- за членовете на секционните комисии от №45 до №66
13.07.2009
- за членовете на секционните комисии от №67 до №88
14.07.2009
- за членовете на секционните комисии от №89 до №110
Възнагражденията се изплащат на касата на Община Враца от 09.00 до 12.00 и от 13.00 до 16.00 ч.