Нова жертва на телефонна измама
Нова жертва на телефонна измама / netinfo

 С 8000 лв. е била „ужилена" 71-годишна жена от Монтана по познатата схема за телефонни измами. Мъж се обадил вчера около 15.30ч, представитл се служител от полицията и поискал 14 хил. лева. Възрастната жена събрала сумата от 8 000 лв., която по - късно предала на непознато за нея лице в района на детска градина в близост до дома й. Непознатият бил висок около 1.70 м., слаб, с тънки мустачки, облечен в шарени къси панталони и мръсно бяла риза, говорел с мек акцент. По случая работи РУ МВР Монтана.