Намалиха часовете в училищата в Лом заради студа
Намалиха часовете в училищата в Лом заради студа / netinfo

С 20 минути са намалени учебните часове, по 5 минути са междучасията, съобщиха от пресслужбата на общината. Мярката е предприета заради ниските температури.

В Лом пътищата са проходими при зимни условия, всички автобусни линии са покрити. Проблеми има с обледяването на улиците в града. Те се почистват от хора, работещи по различни програми към общината.