Мъж се самоуби във вила
Мъж се самоуби във вила / netinfo

56-годишният Милен Велюв от Враца е открит мъртъв във вила в местността “Стефанка”. Сигналът е подаден вчера в 15:43 на спешния телефон 112. Мъжът се е самоубил чрез обесване. При направеният от полицията оглед не са открити следи от насилие.