Мъж се самоуби в Монтана
Мъж се самоуби в Монтана / netinfo

30-годишен мъж с инициали К.П. от град Монтана е скочил от терасата на апартамента си вчера в късния следобед. Пострадалият е приет в хирургичното отделение на болницата, където му е извършена спешна операция, по време на която той починал. Трупът е предаден за извършване на аутопсия. Към момента липсват данни за причинена насилствена смърт. Полицията разследва случая.