КНСБ дебатира с партиите
КНСБ дебатира с партиите / netinfo

Дебати на КНСБ с представители на основните политически партии бяха организирани от синдикалистите днес във Враца. Целта е да се представят вижданията относно икономическото и социално управление на страната при следващото правителство. Всички политически сили изразиха желание за преоценка на начина на управление и запазване стабилността на държавата.
Основните теми, които бяха дебатирани са повишаване доходите на населението и стимулиране на търсенето. Подпомагане на бизнеса от държавата и намаляване на данъчната тежест, както и нейното справедливо преразпределяне. На дискусиите стана въпрос и за борбата с корупцията, както и защитата правата на гражданите.