След катастрофа, с опасност за живота в оряховската болница е настанен 53-годишният В.Н. от същия град. Инцидентът е станал вчера на пътя Мизия – Оряхово, където се блъскат челно лек автомобил “Ситроен”, управляван от пострадалия и камион “Даф”, шофиран от 27-годишна жена.
Мъжът е със счупен крак и вътрешни кръвоизливи, пострадала е и неговата спътничка 41-годишната А.В., която е с фрактура на гръдна кост, но е освободена за домашно лечение. Причините за катастрофата се изясняват.