Иззеха цигари без бандерол във Враца
Иззеха цигари без бандерол във Враца / netinfo
Цигари без бандерол от марката „VICEROY” иззеха служители на полицията във Враца при специализирана полицейска операция по линия “Акцизна контрабанда”. Стоката е била в търговско помещение на фирма в гр. Враца.

Уведомена е Митница -Лом за налагане на акт за административно нарушение.