Спасиха жена, заседнала в асансьор в болница в Плевен, съобщиха от полицията.
Жената се отървала само с уплах. Инцидентът е станал на 24 юни заради централно спиране на електрозахранването.
В болницата на булевард „Георги Кочев“ е изпратен екип пожарникари.
Жената е извадена успешно от блокираното съоръжение. Тя е без наранявания.