Хора с увреждания ще работят в държавната администрация
Хора с увреждания ще работят в държавната администрация / Цветан Петров

13 човека от Северозапада ще участват в Първия централизиран конкурс за хора с трайни увреждания за експертни длъжности в държавната администрация
Конкурсът ще се проведе от 23 до 27 март в тестови центрове в 6 града в страната, сред които и Монтана.

Всички, които успешно преминат конкурса, стават част от националната база данни, от която всяка администрация може да избира подходящи кандидати за конкретна свободна позиция, определена за заемане от човек с увреждане.