Глобиха 163-ма  шофьори във Враца за 7 часа
Глобиха 163-ма шофьори във Враца за 7 часа / netinfo

Полицейска акция за проверка на моторни превозни средства се проведе вчера от 9 до 16 часа във Враца. От проверените 320 автомобила са констатирани общо 296 нарушения. В резултат са санкционирани 163 лица. Най-много глоби са направени за не използване на предпазен колан и превишена скорост. Други често срещани нарушения са нередовни документи и неизправни МПС-та. Глобен е и един пешеходец.