ПП ГЕРБ Враца откри първия изнесен извън централата районен предизборен щаб в ж.к."Дъбника". На събитието бяха представени кандидатите за народни представители от листата на ГЕРБ за областта. Част от тях присъстваха на място и се срещнаха с членове и симпатизанти от района.
До края на предизборната кампания в щабът, който се намира в кафене "Атлиман" (до Военната Детска градина), ще се осъществява целодневен прием за врачани. На откриването на щаба водачът на листата и мажоритарният кандидат за Враца Николай Коцев призова всички да гласуват на предстоящите избори, независимо за коя политическа сила, въпреки, че той ще ще се радва да подкрепят ГЕРБ.