68-годишна жена от село Разград Община Вълчедръм бе ограбена вчера през нощта от двама мъже. Нападателите използвали сила и заплаха за да приведат възрастната жена в безпомощно състояние, след което й отнели 1200 лева и други вещи. На мястото е извършен оглед със следово куче.
Още едно нападение е извършено същата нощ на територията на Областна диреккция полиция Монтана. В местността Парта, на главен път Е-79, три неизвестни лица, маскирани с качулки, проникнали в газстанция и нападнали 21-годишния служител от Монтана. Оказаната от него съпротива принудила нападателите да избягат. Няма откраднати вещи или пари, пострадал е само служителят, който е с два счупени зъба.