Двама ограбени за половин ден
Двама ограбени за половин ден / netinfo
Двама човека са подали вчера сигнал за грабеж в РУ на МВР Враца. Единият потърпевш е жена, с инициали З.В., от Тишевица. Тя обяснила, че неизвестно лице, използвайки невниманието й, е откраднало портомоне с 450 евро и 140 лева. Кражбата е извършена около обяд на бул.”Никола Войводов”.

При вторият случай е бил нападнат мъж, с инициали И.Д. Той пострадал  около 20 часа на 23 декември, на ул.”Максим Горки”, където двама непознати го блъснали на земята и избягали. Когато се изправил, мъжът забелязал, че му липсва кафяв калъф с два мобилни телефона.