Дарик взе трето място в стрелба за журналисти
Дарик взе трето място в стрелба за журналисти / netinfo

 Турнир по стрелба с пистолет за журналисти се проведе днес във Враца. Той е организиран от Областната дирекция на МВР по повод професионалния празник на служителите на полицията. С максималния брой точки - 80, на първо място се класира PR-a на ВиК - Враца Снежка Петкова, втора остана Цветелина Вергилова - PR на РИОСВ с 78 точки, третото място зае Иван Стрижлев - 77 от Дарик радио Враца.

Малко по-рано служители на вътрешното министерство от цялата област мериха сили в динамична стрелба. Първи в индивидуалното класирене се нареди Ивайло Флоров с 218 точки, втори стана Дамян Петров с 209 точки, а трети е Данаил Дончев - 197 точки.

При дамите първото място зае Марина Тошова - 116 точки, с четири точки по-малко - 112 втора стана Катя Василева, третото място остана за Десислава Иванова, която събра 97 точки.

В отборното класиране първи стана тимът на СОД 1 с 406 точки. Втори са представителите на РУ- Бяла Слатина, събрали 353 точки. А трети се нареди отборът на СОД 2  с 319 точки.

 Освен турнир по стрелба се проведоха състезания и по футбол, волейбол, плуване.

На първо място във футбола се нареди сборния отбор на полицията и пожарната в Мездра. Втори останаха РУ-Бяла Слатина, а трети са РПУ АЕЦ „Козлодуй".

За голмайстор беше отличен Димитър Димитров с 4 гола.

Във волейбола най-добри бяха полицаите от Бяла Слатина, следвани от РУ - Враца, а трти станаха от ОД на МВР.

При плуването се отличиха Васил Найденов и Мирослав Котов от пожарната във Враца, които заеха съответно първо и второ място, а трети стана Ивайло Мирославов от РПУ АЕЦ „Козлодуй". При жените Галина Романска от РУ - Враца победи своята колежка Силвия Христова.