ЧЕЗ се изправя пред обществеността в Монтана
ЧЕЗ се изправя пред обществеността в Монтана / Цветан Петров

Генералният директор на ЧЕЗ-България Любош Павлас и експерти от компанията доставчик на електрически ток за нашия регион ще участват в работна среща в Монтана с кметове, институции, представители на бизнеса и гражданите. Тя ще се проведе на 13 март, петък, от 10 часа в малката зала на Младежкия дом.

Срещата е по покана на народният представител от БНД доц. Борислав Великов, който е председател на парламентарната група за приятелство с Република Чехия. Дискусията е продиктувана от множество въпроси и оплаквания на граждани и фирми. На открити телефони 096/ 300 - 320  и   096/ 30- 50-03 предварително се събират въпроси и мнения по темата.