Ботев - Враца среща Септември Симитли в мач от 4-я кръг
Ботев - Враца среща Септември Симитли в мач от 4-я кръг / netinfo

За поредна победа тъгват футболистите от "Ботев" - Враца за мача в събота със "Септември" Симитли, това каза днес треньорът Сашо Ангелов. "Да излезем пределно мобилизирани за този мач", това е целта на треньора.

Няма контузени играчи. Една от силните страни на противника е духът и темперамента, който имат хората в тази част на България. За нас може би е по-добре, че срещата ще се играе на стадиона в Дупница. Познаваме противника, допълни още Ангелов. Мачът няма да е лек. Трудни ще са и мачовете в следващите кръгове.

Въпрос на преговори е привличането в тима на ботевци на Цветомир Валериев, стана ясно още.