Няма проблеми при движението по републиканската пътна мрежа на територията на Област Враца при снеговалежите и в зимна обстановка, това стана ясно днес на среща между Областния управител д-р Антонио Георгиев, директора на КАТ Николай Димитров и Стефан Илиев от Областно пътно управление.
Дежурни екипи патрулират и обикалят всички трасета, за да бъде контролирана ситуацията. Г-н Илиев заяви, че има достатъчно инертни материали, които ще стигнат за целия зимен период. Бе уточнено още, че освен на тел. 112 гражданите могат да звънят при възникнали проблеми денонощно на дежурните телефони на „Областно пътно управление” – 66 55 18 и 62 10 59