Продължава инициативата на Община Враца за осигуряване на храна на самотно живеещи възрастни хора. Кампанията е под надслов “Кухня спасение” и ще върви през месеците февруари и март. За този период ще се приготвя и доставя до вратите топла храна на 20 пенсионери над 75 години, с ниски доходи, не ползвали до момента услугите на диетичното хранене.
Парите, в размер на 1640 лв. ще се осигурят от общинския бюджет. “Това е поредното потвърждение за създаване на хубави традиции в социалната политика на община Враца”, обяви зам.кметът по здравеопазване д-р Слави Георгиев.