Оспорвани първи мачове на турнира Юлиян Манзаров
Оспорвани първи мачове на турнира Юлиян Манзаров / Dariknews, архив

С две равенства започна седмото издание на футболния турнир в памет на Юлиян Манзаров. Изтегленият в неделя вечерта жребий противопостави в група "А" отборите на "Литекс", "Астра" /Плоещ/, "Пелистер" /Битоля/ и ЦСКА. В група "Б" Фортуна събра "Стяуа" /Букурещ/, "Академик" /Свищов/, "Единство" /Биело поле/ и "Славия" /София/.
Надпреварата е за юноши до 18 години, срещите са от две полувремена от по 40 минути. Веднага след тържественото откриване тази сутрин "Литекс" и ЦСКА изиграха оспорван мач, завършил без победител 1:1. Срещата бе ръководена от румънска международна съдийка, която в четвъртък ще свири мач между женските тимове на Англия и Турция. В другия двубой от групата "Астра" и "Пелистер" също си поделиха по точка, приключвайки при 1:1.
Довечера от 18,00 часа играят "Академик"- "Единство" и "Славия"- "Стяуа".
Утре от 10,00 часа са мачовете "Пелистер"- "Литекс" и "Астра"- ЦСКА, а от 18,00 ч. "Единство"- "Стяуа" и "Славия"- "Академик".