Етър ВТ падна в Червен бряг, агитките се счепкаха на трибуните
Етър ВТ падна в Червен бряг, агитките се счепкаха на трибуните / Дарик нюз, архив

Загуба с 2:1 претърпя отборът на „Етър ВТ” при гостуването  на „Партизан” в Червен бряг в мач от шестия кръг на Северозападната „В” група.

Етърци поведоха с 0:1  в 5-ата минута, в която Мартин Николов проби по левия фланг и центрира към Николай Иванов, който с глава изпрати топката в далечния ъгълза 0:1. До края на първото полувреме домакините имаха две възможности, но веднъж Венци Димитров спаси, а в другата сутиация Мартин Николов изби от голлинията. Срещата бе прекъсната за десет минути заради инцидент между двете агитки.

В 46-ата минута “Партизан”  успя да изравни с попадение на Стефан Христов.

Дванайсет минути преди края Кирил Вълов вдигна на 2:1 и трите точки останаха в Червен бряг.