"Черно море" победи втория отбор на "Лудогорец" с 2-0
"Черно море" победи втория отбор на "Лудогорец" с 2-0 / Добри Атанасов
"Черно море" победи с 2-0 "Лудогорец" II с 2-0 в първата си контрола за деня. Головете за варненци реализираха Валентин Йосков и Н`Донгала.
Ето как официалният сайт на "Морето" проследи развоя на мача:

Начало на мача:

Черно море започна срещата с натиск и още в 9-ата минута отправи първи изстрел по посока на една от двете врати. Ндонгала пробва да изненада стража на Лудогорец със силен удар от границата на наказателното поле, но Наумов спаси.

В 18-ата минута добра атака за Черно море. Патрик с воле намери Мартин Минчев по лявото крило, който подаде на Кононго. Левият краен бранител нахлу мощно в налазателното поле и стреля от малък ъгъл, топката се разходи по голлинията, но не успя да влезе във вратата.

В 29-ата минута греда за Черно море. Кононго центрира отдясно, топката попадна в Н’Донгала, който от дузпата стреля, но в напречната греда.

В 38-ата минута Мартин Минчев засече с глава центриране отляво, но топката премина встрани от вратата.

Край на първо полувреме.

Начало на второ полувреме.

В 50-ата Валентин Йосков бе изведен сам срещу вратаря на Лудогорец, но Наумов успя да спаси.

В 62-ата Денислав Александров бе изведен на добра позиция, но вратарят Иван Дюлгеров успя да се намеси и изби в корнер.

70-ата минута Черно море повежда в резултата. Мартин Минчев центрира отдясно в наказателното поле, където Валентин Йосков с глава реализира за 1:0.

77-ата минута Аристот Н`донгала удвоява преднината на Черно море от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Мартин Минчев.

Контролата пропускат контузените Радослав Василев, Мартин Костадинов и Даниел Димов.

Край на мача.

Съставът: Иван Дюлгеров, Стефан Станчев, Мирослав Енчев, Пламен Димов, Кононго (80-Мартин Дичев), Аристот Н`донгала (80-Велислав Василев), Дани Кики (65-Лъчезар Йорданов), Петър Витанов, Патрик, Мартин Минчев, Валентин Йосков