Побой над футболен съдия в Плевенско прекрати мач от аматьорската футболна лига.

Главният рефер беше нападнат от публиката и футболисти в село Брест, предава NOVA. В 65-ата минута мачът бил прекратен, когато домакините от „Брест” водели с 2:1.

Бой, обстрели с ракети и линейки: Какво се случи на вечното дерби преди победата на ЦСКА над Левски (СНИМКИ/ВИДЕО)

„Нямам обяснение за ситуацията. В 65-ата минута свирих фал в центъра. Футболист на „Брест” мина покрай мен и ме удари с юмрук в хълбока. Аз се измъкнах и му показах червен картон. В следващия момент целия отбор се нахвърли върху мен.

Хванаха ме за главата, дърпаха ме, удряха ме. По някое време съм паднал и съм загубил съзнание. Не знам колко време съм бил на земята, но съм станал и съм прекратил мача”. Това разказа потърпевшият футболен съдия Павел Василев.

По думите му след това той се отправил към съблекалнята, където отново е бил нападнат.

Всеки момент е важен! Последвайте ни в Google News Showcase и Instagram, за да сте в крак с темите на деня