Втора загуба за Велбъжд- Кюстендил в контролите и експерименти.
Втора загуба за Велбъжд- Кюстендил в контролите и експерименти. / netinfo

ПФК "Велбъжд- Кюстендил" загуби и втората си контролна среща, от "Малеш"- Микрево с 1:3. На стадиона в Марикостиново, първо три гола отбелязоха футболистите на "Малеш", още през първото полувреме, а в края на мача, за кюстендилци бе точен от дузпа- Иван Георгиев.

Старши треньорът Георги Петров започна с- Ник. Георгиев, Иво Велинов, Юл. Максимов, Ив. Странджов, Р. Петров, Асен Стоянов, Вел. Мирчев, Б. Методиев, Андрей Валентинов, Иво Максимов и Спас Гигов.

През втората част играха- Ник. Георгиев, Асен Стоянов / Ив. Стоименов /, Иво Велинов / Чавдаров /, Крум Крумов, Ив. Иванов, Иван Георгиев, Росен Стоянов, М. Зафиров, Юл. Кръстев, Валери Ванов, Шапкаров.

"Правим някои експерименти със състава и даваме шанс на всички футболисти да играят поне по едно полувреме", коментира за www.dariknews.bg Георги Петров.

Следващата контрола на "Велбъжд- Кюстендил" е в сряда срещу "Пирин 2001". Мачът е от 14, 30 ч. на стадиона в село Коняво.