Гимнастички на кюстендилския “Велбъжд” се класираха сред най- добрите на традиционния международен турнир в австрийския град Грац / СКГ Велбъжд
Гимнастички на кюстендилския “Велбъжд” се класираха сред най- добрите на традиционния международен турнир в австрийския град Грац.

Гимнастички на кюстендилския Велбъжд се класираха сред най- добрите на традиционния международен турнир в австрийския град Грац
СКГ Велбъжд

Василена Йорданова спечели златния медал в многобоя при родените 2008 г., А категория. Тя заслужи златния медал на въже и във финалите на отделните уреди, а при съчетанията без уред се окичи със сребърното отличие.
Златен медал в многобоя и за Даяна Димитрова при девойките старша възраст, в А категория. Тя е с първо място на обръч и 2- ро на топка.

Василена Йорданова и Даяна Димитрова
СКГ Велбъжд

Ема Цачева спечели златния медал на въже и е 4- та в многобой при девойките младша възраст, Б категория.
Виктория Петрова е първа в многобоя и първа на топка при девойки старша възраст, Б категория. Десислава Георгиева е 2- ра в многобой и 1- ва на обръч.
При жени Б категория, Рафиела Николова е на 2- ро място в многобоя и първо на бухалки. Савина Димитpова е 3- та в многобой и с 1- во място на обръч.