Награждаване на Футбол 7
Награждаване на Футбол 7 / Дарик- Кюстендил
 Отборът на „Марек”- Дупница спечели първенството Футбол 7, администрирано от БФС- Кюстендил, с 50 точки.  Купата на победителите връчи председателят на Областния съвет  Евгени Йорданов.  Стадион „Осогово” бе домакин на последния, 22- ри кръг от първенството.

Дарик- Кюстендил

Втори се класира отборът на „Рилски спортист”- Самоков с 47 т., а трети са „Велбъжд”- Кюстендил с 41 точки. Капитаните на двата тима също получиха трофеи от Евгени Йорданов от името на БФС.

„Пожелавам Ви безгрижна ваканция, но и да не забравяте да спортувате. От новото първенство ще очакваме отборите с деца, родени 2008 г. и по- малки”, каза председателят на БФС- Кюстендил Евгени Йорданов.

В първенството Футбол 7 участваха 11 отбора от областите Кюстендил, Перник и Рилски спортист от Самоков. Победителят „Марек” ще играе зонален бараж със софийски отбор, при успех ще се класира сред най- добрите 8 на републиканските финали, които ще са в Сливен.

Кюстендил ще бъде домакин на зонален финал на 5 или 6 юни във Футбол 9, с участието на „Пирин” и софийски отбор.