/ / iStock/Getty Images

Малолетно момче е станало жертва на грабеж в Благоевград, съобщиха от полицията.

Около 21:10 часа на 21 юни детето подало сигнал в Районното управление, че малко по-рано, около 21:05 часа, в района на ул. „Братя Иванови“ непознат за него младеж е отнел от джоба му портфейл.

За 40 лв.: Тийнейджър заплаши с нож и ограби 16-годишно момче в Бургас

По данни на потърпевшия в портфейла е имало около 52 евро. След извършване на деянието извършителят е избягал в неизвестна посока.

За случая е уведомена Районна прокуратура – Благоевград. Образувано е досъдебно производство, а работата по установяване на извършителя продължава.