Нов гол за Адриано
Нов гол за Адриано / netinfo
Бразилският Сао Пауло победи у дома с 1:0 сънародниците от Флуменензе в първа четвъртфинална среща за Копа Либертадорес.

Единственият гол в двубоя реализира преотстъпения от Интер Адриано, който отбеляза се разписа за пети път в турнира. Императора вкара отблизо след центриране на Дагоберто и асистенция на Фернандо Енрике.

В друг четвъртфинален мач аржентинският гранд Бока Хуниорс не успя да спечели домакинството си срещу мексиканския Атлас и завърши наравно 2:2.

Любимият отбор на Диего Армандо Марадона прие Атлас на стадиона на Велес Сарсфийлд заради забрана да играе на своя Ла Бонбонера.

Мексиканците поведеха с 1:0 още в петата минута след гол с глава на Диего Колото. Аржентинците изравниха в 37-ата с автогол на Уго Аяла.

Бока Хуниорс поведе в 76-ата минута чрез Хесус Датоло, но допусна изравняване две минути преди последния съдийски сигнал, когато Торес надскочи отбраната на аржентинците и даде на Атлас сериозни шансове за класиране на полуфиналите.

Реваншите са на 21 май. Тази нощ играят Сан Лоренсо срещу Лига де Кито и Америка срещу Сантос.