Наско Курдов пак заби два парцала
Наско Курдов пак заби два парцала / netinfo
Нападателят на младежкия национален отбор Наско Курдов заби две попадения за втората формация на Байер Леверкузен, научи Гонг.

Голмайсторът бе с основна заслуга за победата на Байер Леверкузен II с 4:0 срещу Шварц - Вайс (Есен). Курдов откри головата сметка за „аспирините” през първото полувреме след техничен шут.

През втората част юношата на Левски реализира и втория си гол в мача, чрез който резултата набъбна на 3:0.

Малко по-късно Наско Курдов е напуснал терена, като е получил аплодисменти от треньора си Улф Кирстен.

Кирстен е много доволен от това представянето на целия отбор. Виждам, че е доволен и от мен”, лаконичен бе за Гонг талантливият българин.

Наско Курдов вкара два гола и преди седмица, което показва, че е в добра голова форма за младите „аспирини”.

Юношата на Левски е водещият голмайстор на Леверкузен II, а до края на сезона в Бундеслигата се очаква синът на Петър Курдов да дебютира и в елитната немска дивизия.