Херо с първи загубени точки
Херо с първи загубени точки / netinfo
Воденият от Димитър Димитров-Херо отбор на Черноморец (Бургас) загуби първи точки от началото на сезона. Бургазлии завършиха 1:1 при гостуването си от третия кръг на А група на Видима Раковски.

В 57-та минута Тодоров бе изгонен от отбора на домакините, след което Караканов уцели страничния стълб на вратата на Видима от пряк свободен удар.

Резултатът бе открит от гостите в 68-та минута. Караканов изпълни пряк свободен удар, но топката бе избита от вратаря Абдиков, след което кълбото се озова в краката на Янев, който се разписа във вратата на домакините за 1:0.

Видима Раковски стигна до изравнителното попадение в 71-та минута, когато Чалъков с удар от границите на наказателното поле на Черноморец изпрати топката в долния ъгъл на Стоянов.

Видима Раковски: Абдиков, Цветков, Тодоров, Гайдаров, Лахчев, Венков, Мекиков, Чалъков, Георгиев, Л. Иванов и Стоянов.

Черноморец: Стоянов, Трайков, Дянков, Николов, Фиданин, Караканов, Траянов, Нуньо, Ремзи, Крумов и Любенов.