Журналисти от Видин отстъпиха пред общинари
Журналисти от Видин отстъпиха пред общинари / netinfo

С демонстративен мач между сборен отбор на Община Видин и Сборен отбор на журналисти бе открит днес в крайдунавския град турнира "Каменица ФЕНкупа". Мачът завърши с резултат 3:0 в полза на общинска администрация.

Под ръководството на директора на РРС-Видин, Огнян Първулов, младите надежди на "работническия" футбол излязоха в неравен двубой срещу многократно превъзхождащия ги (като тегло - в килограми) отбор на общината, съобщиха в шеговит тон колегите от медията. Въпреки горещата и непрестанна подкрепа от  нежната половинка  радио-журналисти, младите таланти благородно  отстъпиха  с 3:0 в тежката битка.  

Следващата среща от турнира бе между  «Файър Бригейд» и «Ултрас». 21 е общият брой на участниците, като отбора на «Дунав» се класира директно за турнира в Монтана след изтеглен от организаторите жребии.