Започва видинският мотосъбор
Започва видинският мотосъбор / netinfo

„Мотосъбор - Видин 2009" се открива тази вечер в крайдунавския град. Той се организира със съдействието на Община Видин и ще бъде открит от 19:00 часа на къмпинг "Камел". Утре мотосъборът ще продължи с мотообиколка на града, която ще стартира отново от къмпинг „Камел" в 12.00часа, а от 14.00 часа на Летище  - „Видин" ще се проведе мотошоу със състезателен характер. За мероприятията е подсигурен превоз, който ще тръгне от 10.30 часа в събота от паркинга на община Видин. На мотосъбора ще присъства и кметът Румен Видов.