Заловиха фалшиви банкноти във Враца
Заловиха фалшиви банкноти във Враца / netinfo
Две фалшиви банкнати по 10 лева са заловени при плащане в магазин “Т-Маркет” във Враца, съобщиха от Областна дирекция “Полиция”. При разпита на клиентите в които са открити банкнотите са констатирани противоречиви показания. Единият от тях е заявил, че парите са изтеглени от банкомат, вторият клиент не е могъл да обясни откъде се е снабдил с банкнотота. По случая е образувана преписка.