Задържаха грабители след 10 месеца
Задържаха грабители след 10 месеца / netinfo
Полицията в Монтана задържа извършителите на грабеж станал на 20 септември 2006 г. Тогава неизвестни нападатели набиха и взеха 7 хил. лв.от шофьор на товарен автомобил “МАН”, собственост на монтанска фирма.

В резултат на проведените оперативни мероприятия 10 месеца по-късно са установени грабителите – това са 31 годишен македонски гражданин, с инициали Д.К., незаконно пребиваващ в България, установен на територията на София, 32 годишен мъж от с.Якимово, с инициали В.О., 32 годишна жена от София, тримата са криминално проявени и 35 годишен от Монтана, с инициали И.А.

Спрямо извършителите е взета мярка “Задържане за 72 часа” в следствения арест в Монтана.