Кражба на 30 лева и неустановено количество цигари и запалки бе извършена в нощта на 15 срещу 16 януари от кафе аперетив "Крали Марко" във Враца. Извършителите са проникнали в заведението с взлом, съобщиха от ОДП-Враца.
За още две кражби на вещи и части от автомобили извършени в същата нощ съобщават от полицията. Авто DVD, усилвател и бас рефлектор са откраднати от "Фолксваген Голф" собственост на И.Т. от Враца. А от "Ауди 80" са демонтирани 4 бр. зимни гуми с джанти, автокасетофон, усилвател, говорители, инструменти и други ценни вещи. Собственик на колата е Н.Д. от Враца.