Във Врачанско продължават да карат пияни
Във Врачанско продължават да карат пияни / netinfo

Петима шофьори управляващи автомобили след употреба на алкохол е заловила за изминалото денонощие полицията във врачанско. Единят от тях е катастрофирал в декоративен цветарник в Козлодуй. При него и други трима водачи дрегерите са отчели особено високо съдържание на алкохол в издишания въздух.